105
Przystanek:
Słupsk, Jana Pawła
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
38
6
38
8
08
9
23
11
18
12
38
A
$
13
38
14
38
15
38
A
16
48
A
18
18
A
m
20
18
m
Soboty
6
38
9
08
11
13
13
38
15
38
A
18
18
m
20
18
m
Niedziele i święta
9
23
12
38
16
48
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
A
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
18.07.2022
do:
31.08.2022
Trasownik Light