Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Damnica, Leśniczówka | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:42 | 06:52H | 06:52S$ | 07:52 | 09:18 | 10:33 |
12:33 | 13:53$ | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 18:03 |
19:43m |
Soboty |
05:42 | 07:48 | 10:18 | 12:18 | 14:53 | 16:53 |
19:43m |
Niedziele i święta |
10:33 | 15:53 | 18:03 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 18.07.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |