105
Przystanek:
Damnica PKP
Kierunek:
Główczyce
Od poniedziałku do piątku
5
58
6
58
8
28
9
43
11
38
12
58
A
$
13
58
14
58
15
58
A
17
08
A
18
38
A
m
20
38
m
Soboty
6
58
9
28
11
33
13
58
15
58
A
18
38
m
20
38
m
Niedziele i święta
9
43
12
58
17
08
Objaśnienia:
m
–
nie kursuje 24 i 31 XII
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
A
–
kurs przez: Łojewo >> Świtały
Rozkład jazdy ważny od:
18.07.2022
do:
31.08.2022
Trasownik Light