Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Sąborze I | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
05:50 | 06:50 | 08:20 | 09:50 | 11:40 | 12:50A$ |
13:50 | 14:50 | 15:50A | 17:00A | 18:30AHm | 18:30AD$m |
20:30m |
Soboty |
06:50 | 09:20 | 11:25 | 13:50 | 15:50A | 18:30m |
20:30m |
Niedziele i święta |
09:50 | 12:50 | 17:00 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
D | – | kurs przez: Domaradz >> Stara Dąbrowa, skrzyżowanie |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |