Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Redzikowo, Wiadukt | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
545 645 815 945 1135 1245A$ 1345 1445 1545A 1655A 1825AHm 25AD$m 2025m |
Soboty |
645 915 1120 1345 1545A 1825m 2025m |
Niedziele i święta |
945 1245 1655 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
D | – | kurs przez: Domaradz >> Stara Dąbrowa, skrzyżowanie |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |