Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Garncarska - Wiejska | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
05:40 | 06:40 | 08:10 | 09:40 | 11:30 | 12:40A$ |
13:40 | 14:40 | 15:40A | 16:50A | 18:20AHm | 18:20AD$m |
20:20m |
Soboty |
06:40 | 09:10 | 11:15 | 13:40 | 15:40A | 18:20m |
20:20m |
Niedziele i święta |
09:40 | 12:40 | 16:50 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
D | – | kurs przez: Domaradz >> Stara Dąbrowa, skrzyżowanie |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |