Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łojewo | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
607 707 837 1007 1157 1311$ 1407 1507 1611 1721 1851Hm 1907$m 2047m |
Soboty |
707 937 1142 1407 1611 1847m 2047m |
Niedziele i święta |
1007 1307 1717 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |