Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Damno, Szkoła | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
603 703 833 1003 1153 1303A$ 1403 1503 1603A 1713A 1843AHm 59A$m 2043m |
Soboty |
703 933 1138 1403 1603A 1843m 2043m |
Niedziele i święta |
1003 1303 1713 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |