Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łosino, Radosna | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
06:26 | 07:16H | 07:16X$ | 09:21 | 11:21 | 13:36 |
15:36 | 16:46 | 17:46 | 19:31m | 21:31m |
Soboty, oprócz świąt |
07:16 | 09:21 | 13:36 | 16:46 | 19:31m |
Niedziele i święta |
11:21 | 15:36 | 17:46 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
X | – | kurs przez: Słupsk, Szczecińska, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |