Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Kruszyna | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
616 706H 06X$ 911 1111 1326 1526 1636 1736 1921m 2121m |
Soboty, oprócz świąt |
706 911 1326 1636 1921m |
Niedziele i święta |
1111 1526 1736 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
X | – | kurs przez: Słupsk, Szczecińska, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |