| Przystanek: | Słupsk, Kaszubska - Bauera | Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy | Od poniedziałku do piątku |
Objaśnienia: | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej | m | – | nie kursuje 24 i 31 XII | $ | – | kursuje w dni nauki szkolnej | S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
| Rozkład jazdy ważny od: 02.11.2022 do: 24.09.2023 |
|