Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Siemianice, Spacerowa | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
05:26ZA$ | 06:16AU | 07:21AU | 08:56AU | 11:16 | 12:26 |
13:26$ | 14:26UM$ | 14:26UH | 15:26Z | 16:26U | 17:36 |
18:26m | 19:26m |
Soboty |
05:36A | 08:06A | 10:51A | 12:26 | 14:26 | 15:26 |
17:36 | 19:26m |
Niedziele i święta |
10:51A | 13:26 | 17:36 | 19:26m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo, Skrzyżowanie >> Żoruchowo wieś |
M | – | kurs przez: Rumsko |
U | – | kurs do: Rzuszcze wieś |
Z | – | kurs do: Izbica |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 01.11.2022 |
Trasownik Light |