Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Hala Gryfia | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
07:29$ | 07:31$ |
Objaśnienia: | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 01.11.2022 |
Trasownik Light |