Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Siemianice, Szkoła | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
621 716H 19S$ 21S$ 51 921 1056 1241 1451 1541$ 1643 1856m 1953m 2043m |
Soboty |
656 936 1211 1431 1611 1738 1856m 2043m |
Niedziele i święta |
936 1211 1451 1856m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 01.11.2022 |
Trasownik Light |