Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce, Ciemińska | ||||
Kierunek: | Rzuszcze, wieś |
Od poniedziałku do piątku |
06:06Z$ | 16:08Z |
Objaśnienia: | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Z | – | kurs do: Izbica |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 01.11.2022 |
Trasownik Light |