Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce, Osiedle | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:46 | 06:36ABS$ | 06:41US$ | 06:41H | 07:16 | 08:46 |
10:21 | 12:06 | 14:16 | 15:09A$ | 16:11A | 18:21m |
19:21Am | 20:11Am |
Soboty |
06:21 | 09:01 | 11:36 | 13:56 | 15:36 | 17:06A |
18:21m | 20:11Am |
Niedziele i święta |
09:01 | 11:36 | 14:16 | 18:21m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
B | – | kurs przez: Będzichowo |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
U | – | kurs przez: Rumsko |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 01.11.2022 |
Trasownik Light |