Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce, Osiedle | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
546 636ABS$ 41US$ 41H 716 846 1021 1206 1416 1509A$ 1611A 1821m 1921Am 2011Am |
Soboty |
621 901 1136 1356 1536 1706A 1821m 2011Am |
Niedziele i święta |
901 1136 1416 1821m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
B | – | kurs przez: Będzichowo |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
U | – | kurs przez: Rumsko |
Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2022 do: 01.11.2022 |
Trasownik Light |