Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Siemianice, Spacerowa | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:22 | 07:17S$ | 07:17H | 07:22S$ | 07:53 | 09:22 |
10:57 | 12:42 | 14:52 | 15:42$ | 16:44 | 18:57m |
19:54m | 20:44m |
Soboty |
06:57 | 09:37 | 12:12 | 14:32 | 16:12 | 17:39 |
18:57m | 20:44m |
Niedziele i święta |
09:37 | 12:12 | 14:52 | 18:57m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |