Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Święcino | ||||
Kierunek: | Rzuszcze, wieś |
Od poniedziałku do piątku |
06:56U | 09:36U | 15:08UH | 15:10U$ | 17:08U |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
U | – | kurs do: Rzuszcze wieś |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |