Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce | ||||
Kierunek: | Rzuszcze, wieś |
Od poniedziałku do piątku |
06:04Z$ | 06:54U | 09:34U | 15:06UH | 15:08U$ | 16:06Z |
17:06U |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
U | – | kurs do: Rzuszcze wieś |
Z | – | kurs do: Izbica |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |