Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Wiklino,Las | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:09 | 07:04S$ | 07:04H | 07:09S$ | 07:40 | 09:09 |
10:44 | 12:29 | 14:39 | 15:29$ | 16:31 | 18:44m |
19:41m | 20:31m |
Soboty |
06:44 | 09:24 | 11:59 | 14:19 | 15:59 | 17:26 |
18:44m | 20:31m |
Niedziele i święta |
09:24 | 11:59 | 14:39 | 18:44m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |