Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Rumsko | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
648S$ |
Objaśnienia: | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |