| Przystanek: | Główczyce | Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy | Od poniedziałku do piątku |
Objaśnienia: | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej | m | – | nie kursuje 24 i 31 XII | $ | – | kursuje w dni nauki szkolnej | B | – | kurs przez: Będzichowo | R | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś | S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości | U | – | kurs przez: Rumsko |
| Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2022 do: 31.08.2022 |
|