Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
545 635RBS$ 40US$ 40H 716 845 1020 1205 1415 1508R$ 1610R 1820m 1920Rm 2010Rm |
Soboty |
620 900 1135 1355 1535 1705R 1820m 2010Rm |
Niedziele i święta |
900 1135 1415 1820m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
B | – | kurs przez: Będzichowo |
R | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
U | – | kurs przez: Rumsko |
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2022 do: 31.08.2022 |
Trasownik Light |