Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Święcino | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:35GUS$ | 06:35GH | 07:10G | 10:13G | 15:59RG |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
G | – | kurs przez: Główczyce Dworcowa |
R | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
U | – | kurs przez: Rumsko |
Rozkład jazdy ważny od: 01.10.2021 do: 31.12.2021 |
Trasownik Light |