| Przystanek: | Siemianice, Miejska | Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy | Od poniedziałku do piątku |
Objaśnienia: | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej | m | – | nie kursuje 24 i 31 XII | $ | – | kursuje w dni nauki szkolnej | S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
| Rozkład jazdy ważny od: 01.10.2021 do: 31.12.2021 |
|