Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Siemianice Szkoła | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:21 | 07:16S$ | 07:16H | 07:21S$ | 07:52 | 09:21 |
10:56 | 12:41 | 14:51 | 15:41$ | 16:43 | 18:56m |
19:53m | 20:43m |
Soboty |
06:56 | 09:36 | 12:11 | 14:31 | 16:11 | 17:38 |
18:56m | 20:43m |
Niedziele i święta |
09:36 | 12:11 | 14:51 | 18:56m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.10.2021 do: 31.12.2021 |
Trasownik Light |