Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Wrzeście, kolonia | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:14 | 07:09S$ | 07:09H | 07:14S$ | 07:45 | 09:14 |
10:49 | 12:34 | 14:44 | 15:34$ | 16:36 | 18:49m |
19:46m | 20:36m |
Soboty |
06:49 | 09:29 | 12:04 | 14:24 | 16:04 | 17:31 |
18:49m | 20:36m |
Niedziele i święta |
09:29 | 12:04 | 14:44 | 18:49m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 01.10.2021 do: 31.12.2021 |
Trasownik Light |