Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Klęcinko | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:48 | 06:38RBS$ | 06:43US$ | 06:43H | 07:19 | 08:48 |
10:23 | 12:08 | 14:18 | 15:11R$ | 16:13R | 18:23m |
19:23Rm | 20:13Rm |
Soboty |
06:23 | 09:03 | 11:38 | 13:58 | 15:38 | 17:08R |
18:23m | 20:13Rm |
Niedziele i święta |
09:03 | 11:38 | 14:18 | 18:23m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
B | – | kurs przez: Będzichowo |
R | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
U | – | kurs przez: Rumsko |
Rozkład jazdy ważny od: 01.10.2021 do: 31.12.2021 |
Trasownik Light |