Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Siemianice, Miejska | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
623 718S$ 18H 23S$ 53 923 1058 1243 1453 1543$ 1645 1858m 1955m 2045m |
Soboty |
658 938 1213 1433 1613 1740 1858m 2045m |
Niedziele i święta |
938 1213 1453 1858m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |