Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce Ciemińska | |
Kierunek: | Rzuszcze wieś |
Od poniedziałku do piątku |
606Z$ 1608Z |
Objaśnienia: | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Z | – | kurs do: Izbica |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |