Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce, Osiedle | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
06:02Z$ | 06:52U | 07:57 | 09:32U | 11:54 | 13:04 |
14:04$ | 15:04UH | 15:06U$ | 16:04Z | 17:04U | 18:14 |
19:04m | 20:04m |
Soboty |
06:12 | 08:42 | 11:02 | 13:04 | 15:04 | 16:04 |
18:14 | 20:04m |
Niedziele i święta |
11:02 | 14:04 | 18:14 | 20:04m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
U | – | kurs do: Rzuszcze wieś |
Z | – | kurs do: Izbica |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |