Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Klęcinko, Zachód | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
05:58Z$ | 06:48U | 07:53 | 09:28U | 11:50 | 13:00 |
14:00$ | 15:00UH | 15:02U$ | 16:00Z | 17:00U | 18:10 |
19:00m | 20:00m |
Soboty |
06:08 | 08:38 | 10:58 | 13:00 | 15:00 | 16:00 |
18:10 | 20:00m |
Niedziele i święta |
10:58 | 14:00 | 18:10 | 20:00m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
U | – | kurs do: Rzuszcze wieś |
Z | – | kurs do: Izbica |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |