Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce, Skrzyzowanie | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
547 637RBS$ 42US$ 42H 717 847 1022 1207 1417 1510R$ 1612R 1822m 1922Rm 2012Rm |
Soboty |
622 902 1137 1357 1537 1707R 1822m 2012Rm |
Niedziele i święta |
902 1137 1417 1822m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
B | – | kurs przez: Będzichowo |
R | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
U | – | kurs przez: Rumsko |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |