Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce Dworcowa | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
637US$ 37H 711 1015 1601R |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
R | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
U | – | kurs przez: Rumsko |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |