[ wydrukuj kurs ] |
Soboty, oprócz świąt |
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobusowy | 05:30 |
Słupsk, Wojska Polskiego | 05:31 |
Słupsk, Sienkiewicza | 05:32 |
Słupsk, Kopernika | 05:33 |
Słupsk, Bałtycka | 05:34 |
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt | 05:35 |
Słupsk, Portowa - Interstyl | 05:36 |
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien | 05:37 |
Słupsk, Os. Bałtyckie | 05:37 |
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom. | 05:38 |
Włynkówko, Działki | 05:39 |
Włynkówko | 05:40 |
Włynkowo | 05:41 |
Bydlino, Orzechowa | 05:42 |
Bydlino | 05:43 |
Bydlino, Leśna | 05:44 |
Bydlino, Złoty Potok | 05:44 |
Niestkowo | 05:46 |
Zimowiska, Działki | 05:47 |
Zimowiska | 05:48 |
Grabno | 05:49 |
Ustka, Nadleśnictwo | 05:52 |
Ustka, Słupska | 05:53 |
Ustka, Wróblewskiego | 05:54 |
Ustka, pl. Dąbrowskiego | 05:55 |
Ustka, Dworzec | 05:59 |
Ustka, Darłowska | 06:01 |
Ustka, Darłowska - Szkoła | 06:02 |
Ustka, Kolorowa - Działki | 06:03 |
Szczegółowy rozkład jazdy KURSÓW BISUJĄCYCH (w dni robocze od poniedziałku do piątku) linii 500 (przez Duninowo) od 24.11.2021 (na czas remontu drogi nr 21) Strefy taryfowe:
|
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2022 do: 31.12.2023 |
Trasownik Light |