[
wydrukuj kurs
]
500
Niedziele i święta
Ustka, Kolorowa - Działki
14:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
14:12
Ustka, Darłowska
14:13
Ustka, Dworzec
14:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
14:20
Ustka, Wróblewskiego
14:21
Ustka, Słupska
14:22
Ustka, Nadleśnictwo
14:23
Grabno
14:25
Zimowiska
14:27
Zimowiska, Działki
14:28
Niestkowo
14:29
Bydlino, Złoty Potok
14:31
Bydlino, Leśna
14:31
Bydlino
14:32
Bydlino, Orzechowa
14:33
Włynkowo
14:35
Włynkówko
14:36
Włynkówko, Działki
14:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
14:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
14:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
14:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
14:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
14:41
Słupsk, Bałtycka
14:42
Słupsk, Kopernika
14:43
Słupsk, Sienkiewicza
14:44
Słupsk, Wojska Polskiego
14:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
14:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
14:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
14:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
14:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
14:52
Słupsk, Hala Gryfia
14:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
14:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
14:56
Słupsk, Os. Niepodległości
14:57
Słupsk, 11 Listopada
14:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light