[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
19:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
19:12
Ustka, Darłowska
19:13
Ustka, Dworzec
19:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
19:20
Ustka, Wróblewskiego
19:21
Ustka, Słupska
19:22
Ustka, Nadleśnictwo
19:23
Grabno
19:25
Zimowiska
19:27
Zimowiska, Działki
19:28
Niestkowo
19:29
Bydlino, Złoty Potok
19:31
Bydlino, Leśna
19:31
Bydlino
19:32
Bydlino, Orzechowa
19:33
Włynkowo
19:35
Włynkówko
19:36
Włynkówko, Działki
19:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
19:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
19:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
19:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
19:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
19:41
Słupsk, Bałtycka
19:42
Słupsk, Kopernika
19:43
Słupsk, Sienkiewicza
19:44
Słupsk, Wojska Polskiego
19:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
19:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
19:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
19:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
19:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
19:52
Słupsk, Hala Gryfia
19:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
19:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
19:56
Słupsk, Os. Niepodległości
19:57
Słupsk, 11 Listopada
19:58
Uwagi dotyczące kursu:
- kursuje w okresie od 1 maja do 30 września
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light