[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
12:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
12:12
Ustka, Darłowska
12:13
Ustka, Dworzec
12:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
12:20
Ustka, Wróblewskiego
12:21
Ustka, Słupska
12:22
Ustka, Nadleśnictwo
12:23
Grabno
12:25
Zimowiska
12:27
Zimowiska, Działki
12:28
Niestkowo
12:29
Bydlino, Złoty Potok
12:31
Bydlino, Leśna
12:31
Bydlino
12:32
Bydlino, Orzechowa
12:33
Włynkowo
12:35
Włynkówko
12:36
Włynkówko, Działki
12:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
12:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
12:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
12:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
12:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
12:41
Słupsk, Bałtycka
12:42
Słupsk, Kopernika
12:43
Słupsk, Sienkiewicza
12:44
Słupsk, Wojska Polskiego
12:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
12:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
12:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
12:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
12:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
12:52
Słupsk, Hala Gryfia
12:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
12:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
12:56
Słupsk, Os. Niepodległości
12:57
Słupsk, 11 Listopada
12:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light