[
wydrukuj kurs
]
500
Niedziele i święta
Słupsk, 11 Listopada
15:16
Słupsk, Os. Niepodległości
15:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
15:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
15:21
Słupsk, Hala Gryfia
15:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
15:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
15:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
15:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
15:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
15:30
Słupsk, Wojska Polskiego
15:31
Słupsk, Sienkiewicza
15:32
Słupsk, Kopernika
15:33
Słupsk, Bałtycka
15:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
15:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
15:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
15:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
15:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
15:38
Włynkówko, Działki
15:39
Włynkówko
15:40
Włynkowo
15:41
Bydlino, Orzechowa
15:42
Bydlino
15:43
Bydlino, Leśna
15:44
Bydlino, Złoty Potok
15:44
Niestkowo
15:46
Zimowiska, Działki
15:47
Zimowiska
15:48
Grabno
15:49
Ustka, Nadleśnictwo
15:52
Ustka, Słupska
15:53
Ustka, Wróblewskiego
15:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
15:55
Ustka, Dworzec
15:59
Ustka, Darłowska
16:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
16:02
Ustka, Kolorowa - Działki
16:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light