[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
17:16
Słupsk, Os. Niepodległości
17:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
17:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
17:21
Słupsk, Hala Gryfia
17:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
17:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
17:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
17:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
17:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
17:30
Słupsk, Wojska Polskiego
17:31
Słupsk, Sienkiewicza
17:32
Słupsk, Kopernika
17:33
Słupsk, Bałtycka
17:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
17:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
17:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
17:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
17:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
17:38
Włynkówko, Działki
17:39
Włynkówko
17:40
Włynkowo
17:41
Bydlino, Orzechowa
17:42
Bydlino
17:43
Bydlino, Leśna
17:44
Bydlino, Złoty Potok
17:44
Niestkowo
17:46
Zimowiska, Działki
17:47
Zimowiska
17:48
Grabno
17:49
Ustka, Nadleśnictwo
17:52
Ustka, Słupska
17:53
Ustka, Wróblewskiego
17:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
17:55
Ustka, Dworzec
17:59
Ustka, Darłowska
18:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
18:02
Ustka, Kolorowa - Działki
18:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light