[
wydrukuj kurs
]
500
Niedziele i święta
Słupsk, 11 Listopada
16:16
Słupsk, Os. Niepodległości
16:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
16:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
16:21
Słupsk, Hala Gryfia
16:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
16:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
16:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
16:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
16:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
16:30
Słupsk, Wojska Polskiego
16:31
Słupsk, Sienkiewicza
16:32
Słupsk, Kopernika
16:33
Słupsk, Bałtycka
16:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
16:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
16:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
16:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
16:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
16:38
Włynkówko, Działki
16:39
Włynkówko
16:40
Włynkowo
16:41
Bydlino, Orzechowa
16:42
Bydlino
16:43
Bydlino, Leśna
16:44
Bydlino, Złoty Potok
16:44
Niestkowo
16:46
Zimowiska, Działki
16:47
Zimowiska
16:48
Grabno
16:49
Ustka, Nadleśnictwo
16:52
Ustka, Słupska
16:53
Ustka, Wróblewskiego
16:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
16:55
Ustka, Dworzec
16:59
Ustka, Darłowska
17:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
17:02
Ustka, Kolorowa - Działki
17:03
Uwagi dotyczące kursu:
- kursuje w okresie od 1 maja do 30 września
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light