[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
13:16
Słupsk, Os. Niepodległości
13:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
13:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
13:21
Słupsk, Hala Gryfia
13:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
13:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
13:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
13:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
13:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
13:30
Słupsk, Wojska Polskiego
13:31
Słupsk, Sienkiewicza
13:32
Słupsk, Kopernika
13:33
Słupsk, Bałtycka
13:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
13:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
13:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
13:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
13:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
13:38
Włynkówko, Działki
13:39
Włynkówko
13:40
Włynkowo
13:41
Bydlino, Orzechowa
13:42
Bydlino
13:43
Bydlino, Leśna
13:44
Bydlino, Złoty Potok
13:44
Niestkowo
13:46
Zimowiska, Działki
13:47
Zimowiska
13:48
Grabno
13:49
Ustka, Nadleśnictwo
13:52
Ustka, Słupska
13:53
Ustka, Wróblewskiego
13:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
13:55
Ustka, Dworzec
13:59
Ustka, Darłowska
14:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
14:02
Ustka, Kolorowa - Działki
14:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light