[ wydrukuj kurs ] |
Codziennie |
Rowy Centrum | 20:40 |
Rowy, Leszczynowa | 20:41 |
Rowy, Topolowa | 20:42 |
Dębina | 20:45 |
Dębina I | 20:47 |
Bałam±tek | 20:48 |
Objazda | 20:49 |
Objazda,Skrzyżowanie | 20:50 |
Objazda Kolonia | 20:53 |
G±bino,Skrzyzowanie | 20:55 |
G±bino Kolonia | 20:57 |
Karzcino Radoszkowo | 21:00 |
Karzcino | 21:01 |
Lubuczewo | 21:04 |
Swochowo | 21:06 |
Siemianice Szkoła | 21:08 |
Siemianice, Spacerowa | 21:10 |
Siemianice, Miejska | 21:11 |
Słupsk Kaszubska - Owocowa | 21:12 |
Słupsk Kaszubska - Bauera | 21:14 |
Słupsk Kaszubska - Cmentarz | 21:18 |
Słupsk, Sienkiewicza | 21:22 |
Słupsk Wojska Polskiego | 21:23 |
Słupsk Dworzec Kolejowy | 21:25 |
Uwagi dotycz±ce kursu: |
- kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2022 do: 31.07.2022 |
Trasownik Light |