[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Zagórki | 14:00 |
Zagórki, Skrzyżowanie | 14:02 |
Kuleszewo,Świetlica | 14:04 |
Kuleszewo, Sklep | 14:05 |
Kończewo | 14:08 |
Kończewo, szkoła | 14:10 |
Sierakowo | 14:12 |
Sierakowo,kolonia | 14:13 |
Łosino, Starowiejska | 14:16 |
Łosino, Wiatraczna | 14:16 |
Łosino , Radosna | 14:17 |
Kobylnica, Szkoła | 14:19 |
Kobylnica, Urząd | 14:20 |
Słupsk, Poznańska -UKS | 14:21 |
Słupsk, Poznańska | 14:22 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 14:22 |
Słupsk, Lutosławskiego | 14:23 |
Słupsk, Jaracza | 14:24 |
Słupsk ,Ratusz | 14:25 |
Słupsk, Pl.Dąbrowskiego | 14:25 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 14:28 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2021 do: 26.06.2022 |
Trasownik Light |