[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Zagórki | 16:00 |
Zagórki, Skrzyżowanie | 16:02 |
Kuleszewo,Świetlica | 16:04 |
Kuleszewo, Sklep | 16:05 |
Kończewo | 16:08 |
Kończewo, szkoła | 16:10 |
Sierakowo | 16:12 |
Sierakowo,kolonia | 16:13 |
Łosino, Starowiejska | 16:16 |
Łosino, Wiatraczna | 16:16 |
Łosino , Radosna | 16:17 |
Kobylnica, Szkoła | 16:19 |
Kobylnica, Urząd | 16:20 |
Słupsk, Poznańska -UKS | 16:21 |
Słupsk, Poznańska | 16:22 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 16:22 |
Słupsk, Lutosławskiego | 16:23 |
Słupsk, Jaracza | 16:24 |
Słupsk ,Ratusz | 16:25 |
Słupsk, Pl.Dąbrowskiego | 16:25 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 16:28 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2021 do: 26.06.2022 |
Trasownik Light |