[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Zagórki | 07:00 |
Zagórki, Skrzyżowanie | 07:02 |
Kuleszewo,Świetlica | 07:04 |
Kuleszewo, Sklep | 07:05 |
Kończewo | 07:08 |
Kończewo, szkoła | 07:10 |
Sierakowo | 07:12 |
Sierakowo,kolonia | 07:13 |
Łosino, Starowiejska | 07:16 |
Łosino, Wiatraczna | 07:16 |
Łosino , Radosna | 07:17 |
Kobylnica, Szkoła | 07:19 |
Kobylnica, Urząd | 07:20 |
Słupsk, Poznańska -UKS | 07:21 |
Słupsk, Poznańska | 07:22 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 07:22 |
Słupsk, Lutosławskiego | 07:23 |
Słupsk, Jaracza | 07:24 |
Słupsk ,Ratusz | 07:25 |
Słupsk, Pl.Dąbrowskiego | 07:25 |
Słupsk, Hala Gryfia | 07:26 |
Słupsk,Szczecińska -Br.-Gierymskich | 07:26 |
Słupsk, Urząd Skarbowy | 07:27 |
Słupsk, Os.Niepodległości | 07:28 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 07:31 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2021 do: 26.06.2022 |
Trasownik Light |