[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 12:40 |
Słupsk, Hala Gryfia | 12:42 |
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich | 12:43 |
Słupsk, Urząd Skarbowy | 12:45 |
Kobylnica, AUCHAN | 12:47 |
Bolesławice, Słupska/Leśna | 12:48 |
Bolesławice, Słupska/Sosnowa | 12:49 |
Reblinko | 12:51 |
Reblino | 12:53 |
Sycewice, stara wieś | 12:56 |
Sycewice, Komorczyn | 12:58 |
Noskowo | 13:03 |
Noskowo | 13:04 |
Wrześnica | 13:06 |
Warszkówko | 13:09 |
Warszkowo | 13:12 |
Sławno, Gdańska 02 | 13:14 |
Sławno, Działkowa - Cmentarz | 13:15 |
Sławno, Witosa 02 | 13:17 |
Sławno, I Pułku Ułanów 02 | 13:18 |
Sławno, I Pułku Ułanów 01 | 13:19 |
Sławno, Matejki - Czołg | 13:23 |
Sławno, Dworzec | 13:25 |
Sławno, Polanowska | 13:26 |
Sławno, Staszica 01 | 13:27 |
Sławno, Prusa 01 | 13:28 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 05.07.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |