[ wydrukuj kurs ] |
Soboty, oprócz świąt |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 16:45 |
Słupsk, Hala Gryfia | 16:47 |
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich | 16:48 |
Słupsk, Urząd Skarbowy | 16:50 |
Kobylnica, AUCHAN | 16:52 |
Bolesławice, Słupska/Leśna | 16:53 |
Bolesławice, Słupska/Sosnowa | 16:54 |
Reblinko | 16:56 |
Reblino | 16:58 |
Sycewice, stara wieś | 17:01 |
Sycewice, Komorczyn | 17:03 |
Noskowo | 17:08 |
Noskowo | 17:09 |
Wrześnica | 17:11 |
Warszkówko | 17:14 |
Warszkowo | 17:17 |
Sławno, Gdańska 02 | 17:19 |
Sławno, Działkowa - Cmentarz | 17:20 |
Sławno, Witosa 02 | 17:22 |
Sławno, I Pułku Ułanów 02 | 17:23 |
Sławno, I Pułku Ułanów 01 | 17:24 |
Sławno, Matejki - Czołg | 17:28 |
Sławno, Dworzec | 17:30 |
Sławno, Polanowska | 17:31 |
Sławno, Staszica 01 | 17:32 |
Sławno, Prusa 01 | 17:33 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 05.07.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |