[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Kwakowo | 06:53 |
Lulemino | 06:58 |
Kwakowo | 07:00 |
Kruszyna | 07:02 |
Płaszewo, skrzyżowanie | 07:03 |
Płaszewo | 07:07 |
Płaszewo, skrzyżowanie | 07:10 |
Żelki | 07:14 |
Żelkówko | 07:18 |
Żelkówko I | 07:21 |
Lubuń | 07:25 |
Lubuń I | 07:26 |
Kwakowo | 07:30 |
Kwakowo, Maszkowo | 07:33 |
Zajączkowo | 07:34 |
Zajączkowo (na żądanie) | 07:37 |
Łosino, Starowiejska | 07:39 |
Łosino, Wiatraczna | 07:39 |
Łosino, Radosna | 07:40 |
Kobylnica, Szkoła | 07:42 |
Kobylnica, Urząd | 07:43 |
Słupsk, Poznańska - UKS | 07:44 |
Słupsk, Poznańska | 07:45 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 07:45 |
Słupsk, Lutosławskiego | 07:46 |
Słupsk, Jaracza | 07:47 |
Słupsk, Ratusz | 07:48 |
Słupsk, pl. Dąbrowskiego | 07:48 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 07:49 |
Uwagi dotyczące kursu: |
- kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 27.06.2022 do: 31.12.2022 |
Trasownik Light |